Aktorka, wykreowała ponad czterdzieści ról teatralnych, od 2004 r.występuje

na scenie oraz prowadzi warsztaty teatralne, teatroterapeutyczne, zajęcia teatralne dla dorosłych, warsztaty i zajęcia indywidualne z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Dyplomowany coach, absolwentka Life & Business Coaching na WSAiB w Gdyni. Specjalizuje się w artecoachingu. Bliskie jest jej odkrywanie siebie oraz transformacja poprzez sztukę. Magister kulturoznawstwa o specjalności komunikacja kulturowa.

Obecnie studentka studiów podyplomowych na kierunku Arteterapia.

Literatka, zdobywczyni wielu nagród poetyckich, publikowała na łamach prasy literackiej i stronach poświęconych prozie i poezji.

Plastyk, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych.

Terapeutka naturalna, absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia.

Uczestniczyła w wielu zajęciach i  warsztatach z zakresu szeroko pojętego rozwoju. Jest wegetarianką i propagatorką ekologicznego stylu życia oraz powrotu nas samych do korzeni człowieczeństwa pełnego miłości do innych i Matki Ziemi.

W swoich warsztatach stara się łączyć wiele dziedzin, z którymi spotkała się w życiu, by móc w głębszy sposób poruszyć i prowokować ludzi do rozwoju i zmian.

Współtwórczyni marki Lira - Teatroterapia.

Aktor teatralny i filmowy, na scenie od 2005 r., stworzył ponad czterdzieści ról
w teatrze, kilkanaście w filmie i telewizji, pełnił rolę asystenta reżysera; wielokrotnie nagradzany za swoją pracę artystyczną.

Magister sztuki, absolwent Wydziału Aktorskiego PWST we Wrocławiu.

Pedagog, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej, doświadczony instruktor teatralny.

Pasjonat wschodnich sztuk walki, adept kung-fu i tai-chi.

Jego zainteresowania krążą wokół dialogu między teatrem a wszechstronnym rozwojem młodzieży i dorosłych. Prowadząc spotkania warsztatowe transponuje szerokie spectrum technik aktorskich i środków teatralnych na narzędzia, pozwalające skutecznie przyspieszyć rozwój osobisty i zawodowy.

Współtwórca marki Lira - Teatroterapia.

współpracują z nami:

Kamil Załuska

Po pierwsze człowiek. Bo to dla niego najważniejszy tytuł .Fundamentem do wspierania drugiej osoby jest ujrzenie drugiego człowieka, skupienie się na jego historii i prawdzie, jaką za sobą niesie!

Po drugie dyplomowany Coach (kierunek:Life and Business Coaching), Aktor, absolwent Studium Wokalno - Aktorskiego im..D. Baduszkowej w Gdyni, a także absolwent Pedagogiki i Zarządzania.

Jest młodym człowiekiem, dążącym do stałego rozwoju własnej osoby. W swojej pracy podchodzi do zadań z wyobraźnią artystyczną, poszerzając perspektywę działania. Głównym przedmiotem jego kompetencji jest coaching. Ciekawość

w poznaniu drugiego człowieka. Chęć pomocy, efektywnego słuchania. Wsparcie i towarzyszenie w drodze do poznania siebie oraz dotarcia do zamierzonego celu. Jego indywidualna praktyka coachingowa to: CoacheArt- świadome serce.

To praca nad świadomym podejściem do spraw serca z użyciem technik artystycznych, otwierających drzwi do prawdy o Nas! Zajmuje się m.in.: pracą nad emocjami, poczuciem własnej wartości, asertywnością, odkrywaniem sensu życia, zarządzaniem sobą w czasie, podjęciu ważnej decyzji, ustaleniu kroków prowadzących do osiągnięcia celu.

W Lira Teatroterapia współprowadzi warsztaty i szkolenia.

martyna matoliniec

Aktorka, instruktorka teatralna, prowadziła zarówno regularne warsztaty teatralne jak i intensywne treningi gry aktorskiej.

Studiowanie w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie - filia we Wrocławiu rozwinęło w niej wiele umiejętności. Niektórych uczyła się na dodatkowych warsztatach zarówno teatralnych, ruchowych jak i muzycznych. Brała udział m.in.w warsztatach jazzowych w ramach Festiwalu ,,Vocingers", ,,Zasadach Gry - William Szekspir i Michaił Czechow" prowadzonych przez Grahama Dixona, ,,Voice Being workshop" / warsztat pracy z głosem Shai Dayan,,,Sztuka Znikania" warsztat bazujący na trzygłosowej polifonii. Jest osobą o silnej potrzebie poszukiwań.

Od września będzie można oglądać ją w spektaklu "Czarne Wdowy" w Teatrze Miejskim im. W. Gombrowicza w Gdyni.

Od października 2019r. będzie jedną z instruktorek Zajęć Teatralnych dla Dorosłych Lira Teatroterapia.

olga barbara długońska

Aktorka - absolwentka Wydziału Aktorskiego PWST we Wrocławiu. Od 20 lat na scenie, zagrała w ponad 50 spektaklach.

Wielokrotnie nagradzana za swoje osiągnięcia artystyczne.
Asystentka reżysera - współpracowała z największymi nazwiskami polskich scen teatralnych, m. in. Grażyną Kanią, Waldemarem Śmigasiewiczem, Piotrem Cieplakiem, Piotrem Kruszczyńskim.
Doświadczony instruktor teatralny - prowadzenie warsztatów powierzyli jej m. in. Teatr Miejski w Gdyni, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Pomorska Fundacja Filmowa, Urząd Miasta Gdyni.
Lektor i aktor dubbingowy - współpracowała z Young Digital Planet, Trefl S.A., Very Nice Studio, Aidem Media oraz wieloma rozgłośniami radiowymi.
Prywatnie mama Igora, umiejętnie balansująca między burzą artystycznych projektów a spokojem domowego zacisza. W Lira Teatroterapia jest jedną z instruktorek Zajęć Teatralnych dla Dorosłych.

kamil załuska

W Lira Teatroterapia współprowadzi warsztaty i szkolenia.

MARTA KADŁUB

marta.kadlub@lira.edu.pl

MACIEJ WIZNER

maciej.wizner@lira.edu.pl

Lira Teatroterapia Marta Kadłub

ul. Władysława IV 28, 81-361 Gdynia

NIP: 631 239 89 90

REGON: 384 169 490

nr konta:

ING Bank Śląski

• Facebook Social Ikona
  • Instagram Ikona społeczna

© 2019 - 2020 by Lira Teatroterapia. Co-created by Digital Nina.