top of page

śr., 30 paź

|

Gdynia

Zimowa Szkoła Kreacji - ZAPISY!

Zajęcia artystyczne dla dorosłych

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Zimowa Szkoła Kreacji - ZAPISY!
Zimowa Szkoła Kreacji - ZAPISY!

Czas i lokalizacja

30 paź 2019, 21:00

Gdynia, Gdynia, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu w niedzielę od 9-14, koszt 90 zł mies. plus jednorazowa opłata wpisowa 30 zł. Wyprawka malarska po stronie uczestnika: (farby akrylowe, pędzle, podobrazia malarskie)

Zajęcia artystyczne dla dorosłych skupione są przede wszystkim wokół sztuk plastycznych. Będziemy malować, rysować, używać formy kolażu. Jednak dodatkowo łączą one każdy rodzaj sztuki, dlatego czasem zatańczymy to, co namalowaliśmy, namalujemy to, co zaśpiewaliśmy lub opiszemy to, co znalazło się na kolażu.

Będziemy dążyć do tego, aby zajęcia zakończył wernisaż prac uczestników.

Zajęcia nie są nauką malarstwa i rysunku w rozumieniu opanowania techniki.

Nie musisz uważać się za osobę uzdolnioną plastycznie. Każdy z nas jest twórcą i potrafi malować i rysować, tańczyć, śpiewać czy pisać, nikt nie będzie cię oceniał. Celem jest wydobycie twojego potencjału, zabawa sztuką, ale i głęboka transformacja tematów, które leżą nam na sercu. Tworzenie i otwarcie się na sztukę, praca ze sobą poprzez sztukę, może mieć terapeutyczne działanie w wielu obszarach życia. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy Twoja chęć tworzenia!

Zapisy: marta.kadlub@lira.edu.pl lub przez przycisk "Zapisz się!"

Rezerwacja miejsca odbywa się po wpłaceniu wpisowego w wysokości 30 zł. Szczegóły oraz nr konta otrzymacie Państwo w mailu zwrotnym, po zgłoszeniu.

Prowadząca: Marta Kadłub - aktorka, dyplomowany coach, ArteCoach, plastyk, współtwórca marki Lira Teatroterapia oraz zaproszenie artyści.

PROGRAM:

1. Wprowadzenie: malarstwo i formy ekspresyjne, ciało, głos, dźwięk

2. Muzyka, dźwięk i malarstwo.

3. Taniec i malarstwo.

4. Literatura, poezja, słowo i malarstwo.

5. Elementy Artecoachingu i formy plastyczne - zakończenie.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page