top of page

sob., 20 kwi

|

Gdynia

Taniec i ruch intuicyjny

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Taniec i ruch intuicyjny
Taniec i ruch intuicyjny

Czas i lokalizacja

20 kwi 2024, 15:30 – 17:30

Gdynia, Świętojańska, Gdynia, Polska

Goście

O wydarzeniu

Taniec i ruch wprowadza na nowo w nasze ciało życie. Odzyskujemy połącznie z ciałem, radość i lekkość w ruchu.  Z drugiej strony dzięki pracy przez ciało możemy przyjrzeć się w jakim punkcie naszego życia jesteśmy i jeśli potrzebujemy ruchu ku czemuś nowemu, nabrać sił, stanąć odważnie w zmianie w której jesteśmy lub która nas czeka te zajęcia mogą w tym pomóc.

Również nasze tłamszone emocje, uczucia, niewypowiedziane słowa, traumy, chowają się w naszym ciele. Przez ciało też łatwiej je uwolnić. Poprzez ruch, taniec, pracę z ciałem często szybciej pokazuje się to, co naprawdę jest do przepracowania. Nie analizując, pozbywając się na chwilę tego, co tylko "z głowy" pochodzi, dając się poprowadzić ciału i intuicji, możemy naprawdę skontaktować się z samą sobą. "Dokopać się" do swoich potrzeb, pragnień, marzeń i "odkopać się" z tego, co już nam niepotrzebne, co już nie służy, co toksyczne. Będziemy uwalniać, transformować, by robić miejsce na nowe :-) A potem to nowe kreować :-)

Te zajęcia to praca poprzez ciało z emocjami, traumą, wewnętrznymi blokadami, ale także praca nad wydobyciem swoich zasobów i ujrzenie swojego potencjału poprzez ruch, taniec, czasem również głos, elementy rysunku intuicyjnego.

Na zajęciach łączymy trzy elementy: CIAŁO, UMYSŁ I DUCHA.

W tym sezonie będziemy łączyć taniec intuicyjny z innymi elemantami pracy poprzez ciało (tematyczne ćwiczenia rozwojowe wykorzystujące ruch indywidualne bądź grupowe, elementy wspólnej choreografii, elementy tańców w kręgu)

Zajęcia od listopada do maja (7 spotkań)

Spotykamy się raz w miesiącu, w soboty w godz. 15.30 - 17.30

Można uczestniczyć w pojedynczych zajęciach, jednak rekomenduję wzięcie udziału w całym procesie.

Jako zawodowa aktorka (Teatr Miejski im. W. Gombrowicza w Gdyni), dyplomowana arteterapeutka i coach od paru lat prowadzę zajęcia rozwojowe - aktorskie, coachingowe i arteterapeutyczne. Ukończyłam również Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (stopień zaawansowany) Ukończyłam studia podyplomowe "Taniec w terapii i rozwoju" na SWPS.  Zapraszam Cię w podróż, gdzie połączę narzędzia terapeutyczne, sztukę i duchowość. Zajęcia kończymy krótką medytacją.

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE:

1. Zajęcia nie zastępują terapii.

2. Zajęcia nie są odpowiednie dla osób w głębokiej depresji, ostrych stanach psychotycznych czy w głębokich kryzysach psychicznych. Jeśli nie jesteś pewien czy zajęcia na ten moment życia są dla ciebie skontaktuj się z prowadzącą.

3. Zajęcia to strefa wolna od używek. Nie wnoś na salę alkoholu, nie przychodź też pod wpływem innych substancji zmieniających świadomość.

4. Zajęcia nie są nauką tańca

5. Zaczynamy i kończymy wspólną rozmową, jednak podczas tańca nie rozmawiamy.

6. Biorąc udział w zajęciach zobowiązujesz się zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny. Podążaj za sobą i zadbaj o siebie.

7. Przychodząc na zajęcia rozumiesz, że pracujemy poprzez taniec i ruch - zwykle poruszamy się przez 1,5 godziny.

Jesli przed zajęciami masz jakieś pytania lub zastanawiasz się czy są odpowiednie dla Ciebie zadzwoń do mnie:

511227445

Prowadząca: Marta Kadłub (więcej w zakładce 'O nas')

Koszt całego procesu (7 spotkań) - 840 zł (płatne z góry) (120 zł za spotkanie)

Pojedyncze zajęcia: 140 zł

Zapisy i informacje: kontakt@lira.edu.pl lub przez przycisk 'Zapisz się'.

Lokalizacja: ul.Świętojańska, Gdynia

Ze względu na dbałość o wysoką jakość zajęć liczba osób w grupie jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat.

TERMINY WSZYSTKICH ZAJĘĆ:

18.11

9.12

13.01

17.02

16.03

20.04

18.05

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page