top of page

pon., 07 wrz

|

Szmaragdowa Café

Sukces w 4 odsłonach

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Sukces w 4 odsłonach
Sukces w 4 odsłonach

Czas i lokalizacja

07 wrz 2020, 17:00 – 28 wrz 2020, 20:00

Szmaragdowa Café, Władysława IV 61, 81-384 Gdynia, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na cykl warsztatów : "Sukces w 4 odsłonach" 

Warsztaty adresowane są do osób, które są zainteresowane zwiększeniem swojej skuteczności i efektywności w komunikacji, które chcą nauczyć się jak prawidłowo wyznaczać cele i je realizować, które pragną budować w profesjonalny sposób swój wizerunek, podszkolić autoprezentację oraz tych, które pragną poprawnie budować relacje interpersonalne, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Zapraszamy osoby zajmujące się biznesem, posiadające własne firmy, te dla których relacje z klientami są kluczem do sukcesu oraz wszystkie osoby pragnące rozwoju w wymienionych obszarach, samoświadome, pragnące się rozwijać.  

Cykl składa się 4 spotkań:  

1. "Wyznaczanie celów" 

 Data: 07.09.2020, godz. 17:00 - 20:00 

 Na warsztatach omówimy sobie czym są cele krótkoterminowe i długoterminowe.  Nauczymy się, jak wyznaczyć cel metodą SMART. Wyznaczymy również cel pośredni, który pomoże osiagnąć cel główny.   

Prowadząca: Magdalena Sławska- Coach Biznesu, dostrzegam  w ludziach mocne strony i to co ich wyróżnia. Pomaga im wykorzystywać  to w sferze życiowej jak i zawodowej. W swojej pracy wspieram przedsiębiorców, a także osoby, które zaczynają swoją przygodę w biznesie. Jestem wymagająca i jednocześnie wspierająca, bo wiem, że dzięki temu moi klienci osiągają sukcesy.   

2. "Komunikacja w 4 kolorach DISC" 

Data: 14.09.2020, godz. 17:00 - 20:00  

Efektywna komunikacja z innymi ludźmi jest kluczem do sukcesu. Pierwszym podstawowym krokiem, do usprawnienia komunikacji w kontaktach międzyludzkich, jest poznanie siebie. Dlatego podczas warsztatów każdy z uczestników będzie mógł poznać swój naturalny styl zachowania i komunikacji. Pozwoli to zrozumieć, w jaki sposób budować trwałe relacje, zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym. Dodatkowo osoby uczestniczące w warsztatach będą miały możliwość przyjrzenia się swoim mocnym stronom i naturalnym predyspozycjom wynikającym z ich koloru osobowości oraz temu jak reagują na zmiany, które są wręcz nieuniknione w dzisiejszych czasach. Poznanie typologii DISC pomoże uczestnikom lepiej zrozumieć innych ludzi oraz usprawnić i dostosować komunikację do konkretnego koloru osobowości.  

Harmonogram warsztatów: 

 Poznanie typologii osobowości w ujęciu kolorów i metodologii DISC 

 Poznanie swojego naturalnego stylu w komunikacji i w zachowaniu 

 Poznanie swoich mocnych stron wynikających z koloru osobowości 

 Zrozumienie różnic w stylach reagowania na zmianę i nieprzewidziane wydarzenia 

 Sposoby i techniki komunikacji z czterema kolorami osobowości. 

Prowadząca: Mariola Słomka – trener kompetencji miękkich, facylitator DISC, współzałożycielka Fundacji Bliżej Kobiet, autorka warsztatów dla kobiet, blogerka, prywatnie mama i żona. Miłośniczka rozwoju kobiet i greckiej kuchni, uwielbia różnorodność, ceni spokój wewnętrzny i harmonię. Marzycielka, która stawia sobie ambitne cele i inspiruje kobiety do działania.  

3. "Osobista stylistka" 

Data: 21.09.2020, godz. 17:00 - 20:00  

Podczas warsztatów dowiesz się między innymi jakie kolory ze sobą łączyć, jak się ubrać na biznesowe spotkanie, co mieć na sobie w trakcie wystąpienia publicznego i czego nie lubi kamera.  

Prowadząca: Sabina Czupryńska - kostiumograf i pisarka, Związana z Teatrem Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Wykształcona humanistycznie (filologia polska Gdańsk, wiedza o teatrze Warszawa) autorka czterech powieści  Prószyński i Ska: „Jeszcze będzie przepięknie”, „Zawirowanie”, „Ta druga słodka i ostra”, Kobiety z domu Soni”; i plastycznie Studium Sztuk Wizualnych Gdynia, Akademia Sztuk Pięknych Łódź – szybko porzucona na rzecz pracy praktycznej). Od piętnastu lat projektuje dla teatru. Analizuje psychologiczną funkcję mody w kształtowaniu poczucia własnej wartości oraz korelację pomiędzy kostiumem a osobowością bohatera. Autorka modowo - historycznej wystawy "Suknia - zdobi, kusi, sznuruje" i wielu kostiumów do przedstawień teatralnych, etiud filmowych, sesji zdjęciowych. 

4. "Trening autoprezentacji" 

Data: 28.09.2020, godz. 17:00 - 20:00  

Występowanie przed ludźmi, prowadzenie zajęć, warsztatów, nagrywanie filmików, może nie być łatwym zadaniem. Podzielę się z Tobą moim wieloletnim doświadczeniem scenicznym, by Twoje wystąpienie było łatwe i przyjemne zarówno dla Ciebie, jak i dla słuchaczy. Jak sama nazwa zajęć wskazuje, przygotuj się na trening czyli na działanie. Autoprezentacji będziemy uczyć się w praktyce.   

W PROGRAMIE: 

1. Cechy dobrej autoprezentacji. 

2. Jak się przygotować przed wystąpieniem? 

3. Na co zwrócić uwagę podczas wystąpienia. 

4. Rola autentyczności w autoprezentacji i w wystąpieniach publicznych. 

5. Elementy mowy ciała. 

6. Stres... i co dalej? 

7. Czym jest "moja jakość" i jaki ma wpływ na innych?  

Prowadząca: Marta Kadłub - aktorka z wieloletnim doświadczeniem, dyplomowany coach, dyplomowana arteterapeutka, założycielka marki Lira Teatroterapia

Bilety:   

Pojedynczy bilet na warsztat: 150 zł (w tym catering)

PAKIET - 560 zł zawiera: 

- wszystkie 4 warsztaty, 

- jedna darmowa sesja do wyboru: sesja coachingowa, sesja z autoprezentacji, sesja indywidualna z określeniem typu osobowości i stylu komunikacji, 

- catering przygotowany przez Szmaragdowa Cafe

W razie pytań - napisz do nas: marta.kadlub@lira.edu.pl  

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona!

Bilety

 • Sukces w 4 odsłonach - PAKIET

  560,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Wyznaczanie celów

  150,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Komunikacja w 4 kolorach DISC

  150,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Osobista stylistka

  150,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Trening autoprezentacji

  150,00 zł
  Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page