top of page

pon., 28 sty

|

Ciuciubabka Cafe

Podstawy autoprezentacji. Głos - oddech - dykcja.

GŁOS - ODDECH - DYKCJA

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Podstawy autoprezentacji. Głos - oddech - dykcja.
Podstawy autoprezentacji. Głos - oddech - dykcja.

Czas i lokalizacja

28 sty 2019, 17:30 – 21:30

Ciuciubabka Cafe, aleja Marszałka Piłsudskiego 30, 81-406 Gdynia, Polska

Goście

O wydarzeniu

Możesz mieć świetny produkt i dobrze przygotowaną prezentację, ale co jeśli połowa sali Cię nie słyszy? Albo dobrze cię słychać, ale trudniej zrozumieć? A jeśli po lub w trakcie mówienia zaczynasz mieć problemy z głosem? Albo ciężko ci łapać oddech w trakcie?

Nasz głos to potężne narzędzie. Służy do komunikacji, ale też do transformacji nas samych. Poprzez głos możemy uwolnić emocje, odkryć swoje uczucia. Zapraszamy Was w podróż, w którą zabierze Was wasz własny głos.

Podzielimy się z wami tajnikami warsztatu aktorskiego w zakresie pracy z głosem, ale zajrzymy też w uzdrawiającą przestrzeń dźwięku. Zapraszamy :-)

zapisy: marta.kadlub@lira.edu.pl

koszt: 85 zł (obowiązuje przedpłata, szczegóły mailem)

O prowadzących:

Marta Kadłub - Aktorka, wykreowała ponad czterdzieści ról teatralnych, od czternastu lat występuje na scenie oraz prowadzi warsztaty teatralne, zajęcia z autoprezentacji i wystąpień publicznych, zajęcia teatralne dla dorosłych.

Magister kulturoznawstwa o specjalności komunikacja kulturowa. Obecnie studentka Life & Business Coaching na WSAiB.

Literatka, zdobywczyni wielu nagród poetyckich, publikowała na łamach prasy literackiej i stronach poświęconych prozie i poezji.

Plastyk, pasjonatka sztuki, szczególnie malarstwa.

Terapeutka naturalna, jej pasją są techniki pracy z energią, kwantowe, szamańskie, dietoterapia, odmładzanie organizmu i praca z energią żeńską.

W swoich warsztatach stara się łączyć wiele dziedzin, z którymi spotkała się w życiu, by móc w głębszy sposób poruszyć i prowokować ludzi do rozwoju i zmian.

Współtwórczyni marki Lira - Teatroterapia. Prowadzi bloga www.martakadlub.wordpress.com.

Maciej Wizner - Aktor teatralny i filmowy, na scenie od 2005 r., stworzył ponad czterdzieści ról w teatrze, kilkanaście w filmie i telewizji, pełnił rolę asystenta reżysera; wielokrotnie nagradzany za swoją pracę artystyczną.

Magister sztuki, absolwent Wydziału Aktorskiego PWST we Wrocławiu.

Pedagog, wykładowca Emisji głosu w Wyższej Szkole Bankowej, doświadczony instruktor teatralny.

Pasjonat wschodnich sztuk walki, adept kung-fu i tai-chi.

Jego zainteresowania krążą wokół dialogu między teatrem a wszechstronnym rozwojem młodzieży i dorosłych. Prowadząc spotkania warsztatowe transponuje szerokie spectrum technik aktorskich i środków teatralnych na narzędzia, pozwalające skutecznie przyspieszyć rozwój osobisty i zawodowy.

Współtwórca marki Lira - Teatroterapia.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page