top of page

niedz., 11 gru

|

Gdynia

Joga Śnienia

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Joga Śnienia
Joga Śnienia

Czas i lokalizacja

11 gru 2022, 12:00 – 14:00

Gdynia, Gdynia, Polska

Goście

O wydarzeniu

Chciałabyś się zatrzymać w pędzącej codzienności? Potrzebujesz chwili wytchnienia, troski, uwolnienia napięć , wyłączenia gonitwy myśli?

Zapraszam Cię w podróż do samej siebie, która wprowadzi w miły błogostan, odłączy od nadmiaru bodźców, ukoi twoje ciało i uspokoi umysł. Poprowadzę Cię do jednego z największych stanów relaksu jaki możesz sobie wyobrazić. Wejdziesz w stan odpuszczenia i ciszy.

Joga Nidra, nazywana jogicznym snem jest techniką relaksacji wywodzącą się z antycznej tradycji jogi i opiera się na świadomym śnieniu.

Podczas tej praktyki będziesz dryfować pomiędzy jawą a snem, a umysł, emocje i ciało doświadczą głębokiej regeneracji i rozluźnienia.

Poprzez pracę z oddechem, skanowaniem ciała i wizualizacjami dotrzesz do pełnego odprężenia, poczujesz harmonię i radość życia.

Dzięki uwadze, którą skierujemy do środka, uwrażliwisz się na to, co dzieje się w Tobie, a mogło być zagłuszone.

Podczas każdej sesji jogicznego snu pracujemy z intencją – Sankalpą, czyli postanowieniem, które płynie z naszego wnętrza, z przestrzeni serca.

Będziemy powtarzać w myślach naszą intencję znajdując się świadomie w stanie delta (najgłębsza faza snu) by mogła się zakorzenić i ugruntować.

Joga śnienia to prosta, bezwysiłkowa praktyka, podczas której nie ćwiczymy ciała, dostępna dla każdego.

Wykonujemy ją na leżąco w pozycji Shavasany, w wygodnym stroju i komfortowych warunkach, podążając za głosem prowadzącego.

Jedna głęboka sesja Jogi Nidry przynosi regenerację równą 4 godzinom dobrego jakościowego snu. Jest to praktyka kojąca system nerwowy, wspierająca w stanach lękowych, w chronicznym stresie, przemęczeniu i bezsenności.

Praktykę poprowadzi Agata Moszumańska - aktorka, dietoterapeutka, certyfikowana nauczycielka Jogi Nidry. Zwolenniczka holistycznego spojrzenia na ciało i umysł. Wciąż na ścieżce poszukiwania dobrostanu i harmonii poprzez pracę z ciałem.

Na spotkanie zabierz ze sobą wygodny strój, ciepłe skarpety, matę i koc do okrycia się.

Koszt: 90 zł

Dwie osoby: 140 zł 

Miejsce: Gdynia, ul.Świętojańska

Zapisy: marta.kadlub@lira.edu.pl

lub przez stronę. 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page