top of page

Data i godzina do ustalenia

|

webinar

Droga Artysty - kurs odzyskiwania kreatywności i sprawczości w swoim życiu. Proces online.

Droga Artysty - kurs odzyskiwania kreatywności i sprawczości w swoim życiu. Proces online.
Droga Artysty - kurs odzyskiwania kreatywności i sprawczości w swoim życiu. Proces online.

Czas i lokalizacja

Data i godzina do ustalenia

webinar

O wydarzeniu

Każdy z nas jest Twórcą swojego życia, każdy z nas jest kreatorem. Jeśli masz wrażenie, że płyniesz nie w tym kierunku lub  w ogóle straciłeś orientację i już nie wiesz dokąd, nie wiesz czego chcesz, a nawet jeśli wiesz to nie potrafisz się do tego zabrać, potrzebujesz połączyć się ze swoją kreacją i intuicją  - popłyńmy razem na szerokie wody kreacji twojego życia. Weź ster w swoje ręce, nie oddawaj go przypadkowi.  

A może jesteś artystą, który przestał tworzyć? Czujesz się wypalony? Nie masz natchnienia?

A może od dawna czeka na Ciebie jakiś projekt, chcesz stworzyć swoją markę, ale brakuje ci chęci do działania, pomysłów?

Z czymkolwiek mierzysz się teraz w kwestii KREATYWNOŚCI przyjrzyjmy się temu razem. Będziemy mieć na to 13 spotkań, aby dokopać się do tego co Cię blokuje i na nowo połączyć z twórczym przepływem. 

"Jesli wiesz co chcesz robić, 

zamiast poddawać się pokornie temu co świat nakazuje ci chcieć, 

to znaczy, że nie pozwoliłeś umrzeć swej duszy" 

Robert Louis Stevenson

Stworzyłam dla Was 13 spotkań, gdzie korzystając, ze swojego doświadczenia jako artystki oraz szerokiego wykształcenia akademickego w tym arteterapeutycznego i doświadczeń wielu lat rozwoju osobistego, będziesz mógł w spokoju dotrzeć do swojej kreacji. Wyjść, do świata odważnie, zacząć konsekwentnie realizować swoje cele i spełniać marzenia. To jest moment przejęcia odpowiedzialności za swoje życie. Żadna zmiana na zewnątrz nie wydarzy się bez zmiany wewnątrz. 

"Kiedy my się zmieniamy, wszechświat posuwa tę zmianę dalej i zwiększa jej zasięg" 

Julia Cameron

Jako zawodowa aktorka, dyplomowana arteterapeutka i coach od paru lat prowadzę zajęcia rozwojowe - aktorskie, coachingowe i arteterapeutyczne. Ukończyłam również Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (stopień zaawansowany) Ukończyłam studia podyplomowe "Taniec w terapii i rozwoju" na SWPS.  Zapraszam Cię w podróż, gdzie połączę narzędzia terapeutyczne, sztukę i duchowość.

Startujemy ze spotkaniami online od jesieni. Szczegóły już wkrótce!

Jeśli jesteś zainteresowany - zapisz się na wydarzenie odezwiemy się do Ciebie w sprawie szczegółów. Dla pierwszych 5 osób, które się zapiszą mamy specjalną zniżkę - spotkanie 55 zł. Cały kurs 13 spotkań - 700 zł 

Koszt: pojedyncze spotkanie - 88 zł 

Cały kurs (13 spotkań) - 1040 zł 

Masz pytania, napisz do nas: kontakt@lira.edu.pl

Tytuł spotkań "Droga Artysty" zaczerpnęłam z tytułu książki Julie Cameron, jednak nie jest to ten sam proces. Choć będą pojawiać sięjego elementy będziemy podchodzić do tematu holistycznie i używać narzędzi arteterapeutycznych, coachingowych, afirmacji, medytacji, wizualizacji, oddechów. 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page