niedz., 28 mar | Zoom

Arteterapia dla dorosłych - "Miłość"

Rejestracja jest zamknięta
Arteterapia dla dorosłych - "Miłość"

Czas i lokalizacja

28 mar, 20:00 – 22:30
Zoom

O wydarzeniu

To już piąte spotkanie z cyklu wydarzeń online "Arteterapia dla dorosłych". Tym razem zajmiemy się tematem Miłości... do siebie.

Mierząc się z kolejnymi wyzwaniami, oczekiwaniami, stresem, celami do zrealizowania często zapominamy o sobie. A konkretnie o byciu dla siebie dobrym, czułym i wyrozumiałym. Często stawiamy sobie poprzeczkę dużo wyżej, niż innym i nie stosujemy wobec siebie taryfy ulgowej. 

Oprócz tego często szukamy miłości na zewnątrz nas. Cały czas myślimy, że to partner nas uszczęśliwi albo że nasza pełna poświęceń miłość do innych da nam spokój i szczęście. 

Zapraszam na zajęcia, które będą połączeniem podejścia self-compassion i self-love. Przyjrzymy się temu co możesz zmienić, co możesz wnieść do swojego życia, aby być dla siebie lepszym. Ale jak zawsze zaczniemy od zrobienia miejsca na te wszystkie dobre rzeczy, które możesz podarować sobie. a jak podarujesz sobie, to zyskają tez inni. :-) 

Warsztat jak zawsze jest połączeniem przede wszystkim technik arteterapeutycznych, ale i coachingowych. 

Prowadzi Marta Kadłub - dyplomowana arteterapeutka, coach, aktorka. Więcej o prowadzącej: https://www.lira.edu.pl/o-nas

Na zajęcia przygotuj proszę kredki, kredki świecowe/pastele, kartki A4, A3, klej, kolorowy papier, nożyczki, coś do pisania, notatnik.

Koszt:59zł

Czas trwania: 2,5 godziny.

Mała grupa!

Więcej o nas: www.lira.edu.pl

Bilety
Cena
Ilość
Suma
  • Miłość
    PLN 59
    PLN 59
    0
    PLN 0
SumaPLN 0

Udostępnij to wydarzenie