Przyjaciele

Oto kilka firm i instytucji, z którymi współpracujemy i które z radością polecamy!

został utworzony dla wszystkich tych, którzy myślą o swojej karierze edukacyjno-zawodowej. Można w nim uzyskać informacje, porady i wskazówki związane z edukacją szkolną, studiami, zawodem i pracą.

Oferta Instytutu obejmuje cztery zasadnicze działy:

  • poradnictwo pedagogiczno-rodzinne,

  • poradnictwo i doradztwo zawodowe,

  • kreowanie kariery personalnej,

  • szkoła języków obcych.

 

Misją Instytutu jest wzmacnianie ludzi w ich rozwoju oraz pomoc w skutecznym radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami i trudnościami, zgodnie z poglądem, że tylko holistyczne rozumienie człowieka daje gwarancję, iż będzie on mógł w pełni wykorzystać swoje zasoby i możliwości.

 to doradztwo sprzedażowe oraz realizacja marketingu dla mikro i małych przedsiębiorstw - pomagają przebijać się przez rynek i pozyskiwać klientów.

 

Do głównych usług firmy należą:

  • konsultacje sprzedażowe i marketingowe,

  • prowadzenie kont firmowych na Facebooku (włącznie z realizacją kampanii reklamowych),

  • copywriting lub korekta merytoryczna ofert (rynek B2B lub B2C),

  • projektowanie stron www, grafik elektronicznych (na potrzeby social media i innych publikacji), wizytówek, plakatów i innych nośników informacji o firmie.

Adam Muzyka w MADARY AM od ponad 10 lat tworzy przestrzeń, w której można znaleźć pomoc w trudnych sytuacjach, uczyć się budowania zdrowych, właściwych relacji i dobrze prosperującego biznesu, rozwijać swoją świadomość i pogłębiać rozumienie siebie i praw otaczającego świata, twórczo wyrażać siebie i swojej emocje. Po to, by każdy mógł ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA.

 

W ośrodku MADARY AM w Gdyni organizowane są warsztaty i konsultacje w zakresie: Ustawienia Systemowe Rodowe, Ustawienia Reinkarnacyjne, Vedic Art, Numerologia, Autoprezentacja, Praca z głosem, ciałem i emocjami, Kwantowa technika uzdrawiania światłem, Karty klasyczne, Tarot, Medytacje.

to nowoczesna marka wysokiej jakości biżuterii i akcesoriów, skierowanych szczególnie do mężczyzn. Wzory wykonywane są od podstaw ręcznie
z metali szlachetnych, personalizowane zgodnie z życzeniem Klienta. 

 

Marka powstała w 2012 roku i od tego czasu znajduje uznanie tysięcy odbiorców zarówno w Polsce, jak i w Europie, w Stanach Zjednoczonych,
w Australii, a także w krajach azjatyckich.

powstały z chęci tworzenia niepowtarzalnych przedmiotów, od biżuterii po wystrój wnętrz. Ich cechą wspólną są proste formy ręcznie szlifowanego drewna, a wsparciem - techniki malarskie i rysunkowe.

grafik, ilustrator, montażysta. Pełna pasji i inspiracji przygotowuje projekty dla klientów indywidualnych, jak również realizuje kampanie reklamowe dla małych i dużych przedsiębiorstw.
Oprócz wykonywania wszelkich projektów graficznych, zajmuje się kompleksową obsługą social mediów oraz montażem filmów fabularnych i animowanych.

Kontakt

​​

Marta Kadłub

+48 511 227 445   

marta.kadlub@lira.edu.pl   

​​

Maciej Wizner      

+48 501 255 310 

maciej.wizner@lira.edu.pl

Lira Teatroterapia Marta Kadłub

ul. Władysława IV 28, 81-361 Gdynia

NIP: 631 239 89 90

REGON: 384 169 490

nr konta:

ING Bank Śląski

12 1050 1214 1000 0097 1820 9993

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram Ikona społeczna
PAYU LOGO_GRADIENT_CMYK.jpg

© 2019 - 2020 by Lira Teatroterapia. Co-created by Digital Nina.